Lillekuller - Lillede saatmine - Interflora

Interflora lillekuller Tallinnas ja kõikjal üle Eesti

Kohaliku floristi poolt pühendumusega valmistatud säravad lillekimbud

Saame uhkusega pakkuda oma klientidele Eesti parimate floristide poolt hoolikalt valmistatud ja usaldusväärselt kohale toimetatud kimpe ja lilleseadeid. Iga Interflora lillekimp on kohalikus lillepoes käsitööna valminud ja tellimust täitnud floristi poolt vastutustundega üle antud lillede saajale. Värsked lilled koos koolitatud floristi antud soovituste ja personaalse teenindusega on Interflora kvaliteedimärk rohkem kui 150 riigis üle maailma!

Lillede saatmine erinevate sündmuste puhul

Interfloraga saad sa tellida rõõmsaid sünnipäeva kimpe, südamlikke emadepäeva seadeid, luksuslikke sõbrapäeva roose, romantilisi naistepäeva tulbikimpe, värvilisi suvelilli koolilõpetajale, kaastundekimpe, matusepärgi ja palju rohkemgi. Laias valikus pakume saatmiseks lilleseadeid koju ja kontorisse. Meie vitamiinikullerid ja veinispetsialistid toimetavad kohale kenasti pakendatud ja lilledega seotud puuviljakorve, gurmeekorve, kvaliteetveine ja ehtsaid Prantsuse shampanjasid. Lilledele saab alati lisaks tellida Raffaello ja Kalevi kommikarpe, Swarovski ehteid ja Martini Asti vahuveine. Jõuludeks ja kevadpühadeks valmistatud kollektsioonidest leiab kaunistatud jõulupuid, jõuluseadeid, jõulupärgasid, jõulutähti ja päikeselisi munadepüha korvikesi. Saad olla kindel, et Interflora lillepoodide valikust leiad ideaalse kingituse kõigile oma kallitele inimestele. Meie e-poest saad tellida erinevaid lõikelilli – kas Sinu väljavalitud inimese lemmikuteks on Roosid, Nelgid, Tulbid, Gerberad, Krüsanteemid, Orhideed või hoopis Paradiisilinnulilled? Kui soovid sobivaid lilli ja kingitust otsida tähtpäevade järgi siis kliki otse Sünnipäeva, Abielu, Lapse sünni, Kaastunde või mõne teise olulise tähtpäeva kategooriale.

Telli lilled kulleriga samaks päevaks

Interflora Eesti on pakkunud kõrgekvaliteedilist lillede ja kingituste saatmise kullerteenust juba üle 30 aasta. Floristide armastusega valmistatud lillekimbud on selle ajaga võlunud meie klientide nägudele rohkem kui miljon naeratust. Lillede saatmine Tallinnas, üle kogu Eesti ja üle maailma on Interfloraga väga lihtne – telli lilled online’s oma lauaarvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis. Kui soovid tellida lilled samaks päevaks siis sisesta tellimus tööpäevadel enne 16.00-i või kella 12-ks laupäeviti ja sa võid olla kindel, et Interflora floristid toimetavad sinu saadetise kohale veel sellel samal päeval. Interflora lillepoodides töötab igapäevaselt kokku rohkem kui 400 floristi, kes katavad kõik Eesti maakonnad, vallad ja linnad. Suuremates linnades, nagu Tallinn, Tartu, Pärnu, Narva, Kohtla-Järve leiab meie lillepoode erinavates linnaosades.

Interflora lillekimbud on imepärased kingitused

Fleurop-Interflora rahvusvaheliselt tunnustatud Deluxe erikollektsiooni lilleseaded on valmistatud ainult Eesti auhinnatud meisterfloristide poolt ja saabuvad luksuslikult pakendatult. Deluxe toodete tellimusega kaasneb floristi personaalne lillekuller ja eriline tähelepanu. Deluxe seeriast on võimalik valida roosikimpe, pruudikimpe, lilledest valmistatud ehteid ja matusepärgi.

Püsiklientidele on alati parimad pakkumised

Kas otsid parimaid pakkumisi punastele roosidele, tulbikimpudele või lõikelilledele? Interflora püsikliendid saavad sooduspakkumisi kasutada vähemalt kord igas kuus ja on eripakkumistest teavitatud alati enne teisi. Sõbrapäeval, Naistepäeval ja Emadepäeval saavad varajaste tellijate lillekimbud kohale toimetatud eelisjärjekorras.

{{florist.Name}}

{{florist.Location}}

{{florist.About}}